Tillgång Omedelbart. En del av produktens modeller finns tillgänglig i vårt lager. Det maximala antalet som du kan beställa av denna produkt är det antalet som vi har tillgängligt i lager.
All Terrain-sula med förbättrat grepp tack vare en förbättrad klackdesign
Tillverkad av material som är vattentåliga och material som är icke-absorberande
Vård:
Borsta av leran och rengör med en fuktig trasa
Ta bort innersulan och torka i rumstemperatur. Håll dig borta från direkt solljus och undvik att sätta på ett element.
Vi rekommenderar att du använder läderbalsam för att ge näring åt lädret, återställa färgen och finishen och hjälpa till att förhindra att lädret torkar ut och spricker. Det är idealiskt för att behandla nya skor eftersom det hjälper till att slappna av det nya lädret och göra dina skor vattentäta.
Dessa skor är inte vattentäta. De kan vara vattentäta i början, men med tiden försämras denna funktion i alla skor.
Observera att för att undvika fläckar på skoöverdelen limmas inte sulorna ända ut i kanten. Sulorna är därför ordentligt limmade, och det lilla gapet i kanten av sulan är inte ett tillverkningsfel. Med användning kan gapet bli mer uppenbart eftersom sulan på barfotaskon är flexibel. Det betyder dock inte att sulan lossnar, det finns ingen funktionsförlust och därför betraktas dessa fall inte som anspråk.